Thotë hape kasafortën, por vetë hap këmbët: Baby G tërbon fansat me foton e fundit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:58 27-05-2020 Thotë hape kasafortën, por vetë hap këmbët: Baby G tërbon fansat me foton e fundit Baby G

Baby G është një nga këngëtaret më të talentuara që ka dalë në pah vitet e fundit.

Bukuroshja që jeton në Angli është e njohur për këngët e saj që bëhen hite, por edhe për postimet provokuese që bën herë pas here, duke nxjerrë në pah format e saj seksi.

Së fundmi këngëtarja simpatike ka "çmendur" fansat me postimin që ka bërë në Instagram. E ulur në divan, ajo ka veshur në kostum sportiv dhe shihet teksa ka hapur këmbët, duke ngjallur reagime të forta tek komentuesit.

"Hape kasafortën", shkruan ajo krahas fotos provokuese.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098071098327637
array(1) { ["section"]=> string(87) "thote-hape-kasaforten-por-vete-hap-kembet-baby-g-terbon-fansat-me-foton-e-fundit-208060" }