“Thuaj që jam bos...” bllokohet filmi shqiptar për shkak të skenave +18

Publikuar tek: aktualitet, më 07:18 26-01-2017 “Thuaj që jam bos...” bllokohet filmi shqiptar për shkak të skenave +18

Filmi shqiptar “Drejt Fundit” me regji dhe skenar të Drilon Hoxhës është bllokuar nga kanali youtube.

Shkak janë bërë skenat e dhunës dhe seksualitetit. Është vetë regjisori që bën të ditur lajmin ndërsa tregon edhe një mënyrë se si mund ta shikoni.

 “ Filmi Drejt fundit tashmë është bllokuar në Youtube për arsye të raportimeve mbi skenat e dhunës..Dua t'iu informoj se nëse dëshironi, për ta parë filmin duhet të hapni se pari një adresë për tëverifikuar moshën tuaj mbi 18 vjeç”, thotë regjisori Hoxha.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fotot me juristin e CEZ, reagon Izet Haxhia: Ristani flet nën avujt e alkolit
Biznesmeni shqiptar që ka investuar e bërë shumë bamirësi, fiton 1 milion dollarë »
Article Logic
Execution time: 0.0094630718231201
array(1) { ["section"]=> string(71) "thuaj-qe-jam-bos-bllokohet-filmi-shqiptar-per-shkak-te-skenave-18-66696" }