‘Thuaje çfarë ke me Kiara Titon ose hesht përgjithmonë’, përgjigjet Butrint Imeri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:07 12-12-2019 ‘Thuaje çfarë ke me Kiara Titon ose hesht përgjithmonë’, përgjigjet Butrint Imeri

Këngëtari Butrint Imeri dhe moderatorja Kiara Tito janë komentuar gjatë në media për një lidhje dashurie mes tyre.

Ndonëse janë fotografuar shpesh së bashku, ata asnjëhër nuk e kanë konfirmuar historinë me njëri-tjetrin.

Mbrëmjen e djeshme, Butrinti ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory, ku i është përgjigjur me video pyetjeve të tyre.

Sigurisht, nuk munguan pyetjet lidhur me Kiarën.

‘Thuaje sonte çfarë ke me Kiara Titon ose hesht përgjithmonë’, i shkruan një ndjekës.

Ndërkohë Butrinti i befason të gjithë me përgjigjen e dhënë: ‘Kiara Titon e kam shoqen më të mirë nga Tirana’.

Screenshot_2.png

butrintkiara-7-88-471-303-1568995276.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076479911804199
array(1) { ["section"]=> string(85) "thuaje-cfare-ke-me-kiara-titon-ose-hesht-pergjithmone-pergjigjet-butrint-imeri-189157" }