Thuajse 4 vite në krye të ministrisë së Brendshme, ka një detaj në pamjen e ministrit Tahiri që tashmë ia venë re të gjithë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:27 24-01-2017 Thuajse 4 vite në krye të ministrisë së Brendshme, ka një detaj në pamjen e ministrit Tahiri që tashmë ia venë re të gjithë

Ai është një nga ministrat më të përfolur të kabinetit Rama dhe drejton një nga ministritë më të rëndësishme në vend. Është fjala për ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Ndërsa po mbushen 4 vite nga momenti që Tahirit iu ngarkua kjo detyrë, të gjithë kanë nisur të vënë re një detaj në pamjen e tij. Dhe janë pikërisht flokët e zbardhur të ministrit. Thinjat e kanë mbuluar të gjithin Tahirin ndonëse në mimikën e tij nuk ka shenja plakjeje.

E dukeqenë se shenja plakjeje nuk ka, nëse do dëgjonim të vjetërit, ata do thonin se thinjat i ka nga “të menjtuarit”.

Tahiri në vitin 2015

32.jpg

Tahiri sot

31.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027371168136597
array(1) { ["section"]=> string(128) "thuajse-4-vite-ne-krye-te-ministrise-se-brendshme-ka-nje-detaj-ne-pamjen-e-ministrit-tahiri-qe-tashme-ia-vene-re-te-gjithe-66458" }