Thyen heshtjen Jonida Maliqi, flet për herë të parë për Eurovizionin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:24 19-05-2019 Thyen heshtjen Jonida Maliqi, flet për herë të parë për Eurovizionin

Mbrëmë u zhvillua finalja e Eurovision. Këtë vit fitues u zgjodh Holanda.

Ndërkohë Jonida Maliqi, e cila përfaqësonte Shqipërinë, u rendit në vendin e 18, me 90 pikë në total.

Pavarësisht rezultatit,Jonida e ka vlerësuar shumë eksperiencën e saj në festival, të cilin e cilëson si të mrekullueshëm.

Me anë të një postimi në ‘Instagram’, Maliqi i falenderon të gjithë ata që e kanë mbështetur.

Kujtojmë që deri në momente para finales, këngëtarja shqiptare ishte më e pëlqyera dhe më e votuara nga publiku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025992155075073
array(1) { ["section"]=> string(74) "thyen-heshtjen-jonida-maliqi-flet-per-here-te-pare-per-eurovizionin-164915" }