Thyhet dhe vidhet në orët e para të mëngjesit bankomati te Rruga e Dibrës

Publikuar tek: aktualitet, më 11:41 14-01-2017 Thyhet dhe vidhet në orët e para të mëngjesit bankomati te Rruga e Dibrës

Thyhet dhe vidhet një bankomat i një banke të nivelit të dytë në Tiranë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në rrugën e Dibrës, ndërsa ende nuk ëhstë përcaktuar shuma e vjedhur nga bankomati.

Më datë 14.01.2017, njofton policia, rreth orës 04:10, në rrugën e Dibrës është vjedhur me thyerje bankomati i një banke të nivelit të dytë, ku kanë marrë një shumë monetare ende të pa përcaktuar.

Bankomati nuk ndodhet në të njejtën godinë me atë të bankës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qëllohet me armë zjarri para derës së shtëpisë në Bllok menaxheri i diskos së famshme në Tiranë
I plagosuri me armë sot në Tiranë, ish-burri i moderatores së njohur shqiptare (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.022624969482422
array(1) { ["section"]=> string(79) "thyhet-dhe-vidhet-ne-oret-e-para-te-mengjesit-bankomati-te-rruga-e-dibres-65492" }