‘Ti do më q*sh motrën mua?’ Laert Vasili përfundon në spital (PËRPLASJA FIZIKE ME VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:42 22-12-2019 ‘Ti do më q*sh motrën mua?’ Laert Vasili përfundon në spital (PËRPLASJA FIZIKE ME VIDEO)

Aktori i njohur, Laert Vasili është sulmuar fizikisht një natë më parë para ambienteve të Teatrit Kombëtar.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, ai ka treguar se sulmuesit kanë qenë anëtarët e ‘Aleanca për Teatrin’ një grupim aktorësh që qëndrojnë prej muajsh para Teatrit.

Vasili shprehet se në krye të këtij sulmi ka qenë Robert Budina, i njohur si një ndër kundërshtarët e prishjes së teatrit.

Aktori ka publikuar edhe një foto nga spitali, ku ka shkuar pas sulmit.

Statusi i plotë:

“Aleanca e Rehatit”, këta uzurpatorë të pronës publike, në këto çaste pasi më dhunuan fizikisht me në krye z.Robert Budina i cili më futi thonjtë në grykë dhe duke më sharë me libër shtëpie u përpoqën të bëjnë lajm për të dalë nga anonimati i jashtëligjshmërisë!
Një turp e faqe e zezë që ndodh në mes të kryeqytetit nga njerëz të dhunshëm që duan të kthejnë ‘97 në Art! Dhuna dhe çdo formë tjetër e jasthëligjshme do të përballet me drejtësinē!
P.s Haram ato 10 milionë që njerëzit e mi ju kanë sponsorizuar për filmat tuaj z. Budina! Bukëshkalë!

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen në flakë makina në Gjirokastër, nuk ka të lënduar (DETAJE)
Reshjet e shiut fryjnë ‘Përroin e Zaranikës’ në Elbasan, banesat pranë tij rrezikojnë të përmbyten »
Article Logic
Execution time: 0.013128042221069
array(1) { ["section"]=> string(90) "ti-do-me-q-sh-motren-mua-laert-vasili-perfundon-ne-spital-perplasja-fizike-me-video-190094" }