“Ti ishe mosbesues, dëgjove përgjimet dhe je informuar mirë”, Rama batuta gjatë inagurimit të shtëpisë: Qesh mirë kush qesh në fund

Publikuar tek: politike, më 16:56 27-01-2021 “Ti ishe mosbesues, dëgjove përgjimet dhe je informuar mirë”, Rama batuta gjatë inagurimit të shtëpisë: Qesh mirë kush qesh në fund Kryeministri Edi Rama në Vaqarr

Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj kanë inspektuar sot përfundimin e ndërtimit të një banese në Vaqarr.

Banesa e Medi Agës ishte dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit, ndërsa sot ai ka marrë çelësat e banesës së re.

Kryeministri Edi Rama nuk ka kursyer as batutat, teksa ka takuar të zotin e shtëpisë.

Pjesë nga biseda:

Edi Rama: Hajde more mosbesues hajde, ke fol i ke lujt fenë, se i ke marrë informacionet. Kanë dalë edhe përgjimet biles

Rama: E keqja kaloi tani. Më të mirën e kemi përpara

Banori: Shumë faleminderit

Rama: Faleminderit s’ka nevojë, por një e shame më pak 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Varianti i ri i COVID në Shqipëri? Nëndrejtori i ISHP sqaron deklaratën: Nuk ka, por kemi kapacitetet ta identifikojmë
‘Kush i bën këto ndërtime kur ndërkohë nuk ka punë?’, Rama tregon historinë me komentuesin: I thashë i bën Ndragheta »
Article Logic
Execution time: 0.013623952865601
array(1) { ["section"]=> string(133) "ti-ishe-mosbesues-degjove-pergjimet-dhe-je-informuar-mire-rama-batuta-gjate-inagurimit-te-shtepise-qesh-mire-kush-qesh-ne-fund-236621" }