‘Ti je dashuria ime’, vajza e vogël lë pa fjalë Edi Ramën: Kur të pashë në reklama thashë që xhaxhi Rama është dashuria ime... (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:45 20-01-2021 ‘Ti je dashuria ime’, vajza e vogël lë pa fjalë Edi Ramën: Kur të pashë në reklama thashë që xhaxhi Rama është dashuria ime... (VIDEO) Rama në qendrën shëndetësore në Kavajë

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një vizitë sot në një qendër shëndetësore në Kavajë, e rindërtuar me standartet më të mira pas dy tërmeteve që kaloi vendi ynë.

Gjatë inspektimit në ambientet e qendrës shëndetësore, Rama hyri në një dhomë ku ndodhej një mjeke dhe një vajzë e vogël rreth 6 vjeçe.

Kryeministri e pyeti për emrin, dhe pasi ajo ia tha, Rama u përball me një deklaratë vërtet të veçantë, që erdhi nga zemra e vogëlueshës.

“Unë jam Kejla, dhe ti je dashuria ime”, i tha vajza Ramës. Shihni videon e plotë:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë po ndodh me motin në botë? PAMJE TË RRALLA: Dëbora zbardh shkretëtirën e Saharasë
»
Article Logic
Execution time: 0.011643886566162
array(1) { ["section"]=> string(132) "ti-je-dashuria-ime-vajza-e-vogel-le-pa-fjale-edi-raman-kur-te-pashe-ne-reklama-thashe-qe-xhaxhi-rama-eshte-dashuria-ime-video-235728" }