"Ti je shtatzënë", shihni reagimin e Roza Latit kur doktori i jep lajmin (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:04 16-10-2016

@roza_lati kur merr vesh qe eshte shtatzene nga analizat. ??????

A video posted by Skerdilajd Faria (@skerdi.faria) on

Roza Lati ka qenë në qendër të mediave rozë kohëve të fundit.

E shtrirë në një krevat të spitalit, doktori i jep lajmin e shtatzënisë. Duket habia e Rozës kur doktori i jep lajmin, por pastaj kuptohet që e gjitha është një shaka.

“Po ti je shtatzënë... nuk po them që je e virgjër, por që…” ( dhe pastaj qesh doktor Skerdi). Kuptohet që e gjitha kjo është një shaka e doktorit ndaj Rozës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069129467010498
array(1) { ["section"]=> string(81) "ti-je-shtatzene-shihni-reagimin-e-roza-latit-kur-doktori-i-jep-lajmin-video-56358" }