Tifozëria jonë në ekstazë, por shifrat thonë të kundërtën. Na i kalojnë anglezët dhe rusët

Publikuar tek: sport, më 13:21 11-06-2016 Tifozëria jonë në ekstazë, por shifrat thonë të kundërtën. Na i kalojnë anglezët dhe rusët

Tifozëria jonë në ekstazë, por shifrat thonë të kundërtën. Na i kalojnë anglezët dhe rusët. Megjithatë zvicerianët i lëmë pas.

Kjo është renditja e tifozerive në kampionatin europian e ‘’Orange’’, kompanisë organizatore. Sot ndeshja me Zvicrën solli shumë tifozë në Lens, ku mes thirrjeve dhe muzikës të gjithë shprehën entuziasmin e tyre.

Nëse shifrat nuk ndryshojnë, atëherë shqiptarët do të humbin mundësinë të shohin Kullën Eifel të ndriçohet kuq e zi.

Ajo që duhet të bëjnë tifozët në rrjetet sociale është të bëjnë sa më shumë postime me hashtagun #ALB.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edi Rama thotë dy fjalë drithëruese përpara ndeshjes
Tifozëria nuk njeh moshë, vogëlushi të drithëron me patriotizmin e tij »
Article Logic
Execution time: 0.017290115356445
array(1) { ["section"]=> string(94) "tifozeria-jone-ne-ekstaze-por-shifrat-thone-te-kunderten-na-i-kalojne-anglezet-dhe-ruset-43181" }