Tifozëria nuk njeh moshë, vogëlushi të drithëron me patriotizmin e tij

Publikuar tek: sport, më 12:21 11-06-2016 Tifozëria nuk njeh moshë, vogëlushi të drithëron me patriotizmin e tij

 

Vogëlushi del  me fanellën e kombëtares  dhe çifteli nëpër rrugë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023339986801147
array(1) { ["section"]=> string(75) "tifozeria-nuk-njeh-moshe-vogelushi-te-dritheron-me-patriotizmin-e-tij-43182" }