Tifozët e Arsenal e fishkëllejnë, kapiteni Granit Xhaka hedh fanelën dhe ua pret shkurt: F*ck off! (Video)

Publikuar tek: sport, më 22:52 27-10-2019 Tifozët e Arsenal e fishkëllejnë, kapiteni Granit Xhaka hedh fanelën dhe ua pret shkurt: F*ck off! (Video) Granit Xhaka teksa del nga fusha dhe hedh fanelen

Arsenal ka zhgënjyer në shtëpi përballë Crystal Palace me vendasit që nuk shkojnë më shumë se një barazim 2-2. 

Sokratis dhe David Luiz shënuan dy gola për 10 minuta, por miqtë pësuan gol nga Milivojevic dhe Ayew në pjesën e dytë. Mirëpo, "protagonist" i ndeshjes është bërë kapiteni Granit Xhaka, i cili i fërshëllyer nga tifozët e ekipit të vetë në momentin që po dilte nga fusha nuk është përmbajtur dhe iua ka prerë shkurt.

"Fuck off", u tha mesfushori shqiptar tifozëve që po e fishkëllenin, ndërsa si për t'i injoruar hoqi bluzën dhe iu drejtua dhomave të zhveshjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074090957641602
array(1) { ["section"]=> string(108) "tifozet-e-arsenal-e-fishkellejne-kapiteni-granit-xhaka-hedh-fanelen-dhe-ua-pret-shkurt-f-ck-off-video-183738" }