Tifozët e Partizanit sherr me tifozët e Kukësit jashtë stadiumit

Publikuar tek: aktualitet, më 20:17 05-05-2017 Tifozët e Partizanit sherr me tifozët e Kukësit jashtë stadiumit

Pas përfundimit të ndeshjes Partizani-Kukësi 1-1, tifozët e të dyja skuadrave janë përplasur fizikisht dhe verbalisht mes tyre.

Ngjarja ka ndodhur jashtë stadiumit “Selman Stërmasi”, 10 minuta pas përfundimit të ndeshjes.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të shuar konfliktin mes tifozëve të Partizanit dhe atyre të Kukësit.

Burimi: Newsport.al

tyj5yij76yk67lk.jpg

rthrj56ju6k.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dron nga çadra mbi Kryeministrinë, alarmohet Garda (FOTO)
Roja bregdetare shqiptare shpëton dy shtetas britanikë të bllokuar me skaf »
Article Logic
Execution time: 0.011231899261475
array(1) { ["section"]=> string(70) "tifozet-e-partizanit-sherr-me-tifozet-e-kukesit-jashte-stadiumit-77644" }