Tifozët kuqezinj bëhen qullë, diçka shkon keq në ‘Air Albania Stadium’  (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:08 17-11-2019 Tifozët kuqezinj bëhen qullë, diçka shkon keq në ‘Air Albania Stadium’  (VIDEO)

Sapo ka nisur ndeshja e kombëtares shqiptare me kampionët e botës dhe atmosfera rezulton shumë elektrizuese.

Mirëpo duket se jo gjithçka ka shkuar ashtu si duhet gjatë momentit inagurues kur 21 mijë tifozë kuqezi po dhuronin spektakël me flamuj.

Hidratuesit, që duhet të lagnin terrenin përpara ndeshjes, nuk kanë funksionuar dhe disa prej tyre janë kthyer nga tifozët duke i bërë qullë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090107917785645
array(1) { ["section"]=> string(80) "tifozet-kuqezinj-behen-qulle-dicka-shkon-keq-ne-air-albania-stadium-video-186235" }