Tifozët serbë djegin flamurin shqiptar, paralajmërojnë luftë

Publikuar tek: sport, më 20:06 23-02-2015 Tifozët serbë djegin flamurin shqiptar, paralajmërojnë luftë

Në ndeshjen midis Kf Rad dhe Novi Pazarit në Serbi, janë shfaqur sërish pamje vandalizmi në shkallët e stadiumit nga tifozët serbë.

Në fotot e publikuara nga mediat serbe, shihet se si digjet flamuri shqiptar nga disa prej tifozëve të pranishëm në stadium, ndërsa në një tjetër baner aty pranë shkruhej “do të ketë luftë”.

Djegia e flamurit shqiptar në ndeshjet midis skuadrave serbe është kthyer në diçka të zakonshme, sidomos pas ndeshjes së pezulluar si pasojë e dhunës midis Serbisë dhe Shqipërisë vitin e kaluar.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0080330371856689
array(1) { ["section"]=> string(64) "tifozet-serbe-djegin-flamurin-shqiptar-paralajmerojne-lufte-4237" }