Tifozët shqiptarë habisin francezët, festojnë fuqishëm gjithë natën në Marsejë dhe Lens (VIDEO PËR TË MOS U HUMBUR)

Publikuar tek: sport, më 07:52 11-06-2016

Tifozët shqiptarë habisin francezët, festojnë fuqishëm në Marsejë dhe Lens gjithë natën për Kombëtaren Shqiptare.

Një atmosferë që të gjithë do donim ta provonim. Sot është dita e madhe për Shqipërinë, ku djemtë e Kombëtares do përballen me Zvicrën.

Stadiumi i Lensit do jetë thuajse 80% i mbushur me tifozët shqiptarë, një mbështetje e madhe për Lorik Canën dhe djemtë e ekipit të tij.

Pas mesnate tifozët kanë pritur agimin e ditës së re duke festuar në rrugët e Francës, duke kënduar shqip, e duke mahnitur gjithë francezët.

E meritojmë një fitore, apo jo?! Djemtë e Kombëtares në superformë dhe tifozët po ashtu...

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023916959762573
array(1) { ["section"]=> string(118) "tifozet-shqiptare-habisin-francezet-festojne-fuqishem-gjithe-naten-ne-marseje-dhe-lens-video-per-te-mos-u-humbur-43158" }