Tifozët shqiptarë thërrasin Messi dhe Irina, ja si reagon Ronaldo (Video)

Publikuar tek: sport, më 18:40 10-09-2015

Përpara fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Portugalisë në Elbasan Arena, kur dy ekipet kanë dalë në fushën e lojës për të kryer nxemjen, tifozët shqiptarë kanë nisur të thërrasin emrin e Lionel Messi-t dhe ish-të fejuarës së Cristiano Ronaldos, Iryna Shayk.

Ylli portugez nuk ka mundur që ta përballojë këtë situatë, duke ironizuar me tifozët se nuk po i dëgjonte sa duhet.

Megjithatë, thirrjet Messi dhe Irina në stadium janë përsëritur disa herë përgjatë 90 minutave të përballjes mes Shqipërisë dhe Portugalisë.

Për këtë reagim të Ronaldos kanë shkruajtur edhe disa portale portugeze dhe të Amerikës Latine.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.008842945098877
array(1) { ["section"]=> string(76) "tifozet-shqiptare-therrasin-messi-dhe-irina-ja-si-reagon-ronaldo-video-20481" }