Tifozi i kërkon të dalë në foto trajnerit të basketbollit, por reagimi i tij është i pamendueshëm(VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:58 23-01-2016

Zakonisht kur njerëzve të njohur u kërkohen foto, nuk reagojnë si trajneri që do shikoni në këtë video.

Reagimi i trajnerit të Fenerbahçes’’, skuadrës së basketbollit ndaj një tifozi që i kërkon një ‘’Selfie’’ është i papritur. Trajneri nevrozohet aq shumë sa ia hedh poshtë celularin

Në Turqi para se të fillonte ndeshja e basketbollit: Darusafaka – Fenerbahçe, një tifoz zbret shkallët e stadiumit dhe i afrohet trajnerit të Fenerbahçes, Zeljko Obradovic, duke i kërkuar foton por ai nervozohet shumë keq.  Këtë ngjarje e ka kapur kamera, ndërkohë që lojtarët po bënin nxemjen e tyre para ndeshjes ndërmjet dy skuadrave turke, për Euroleage.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nxori një ‘’Selfie’’ seksi me automatik në këmbët e saj, por u fut në burg për 10 vjet
Nxënësi i armatosur sulmon shkollën, vret 4 persona. 2 nga ata ishin vëllezërit e tij »
Article Logic
Execution time: 0.011605024337769
array(1) { ["section"]=> string(108) "tifozi-i-kerkon-te-dale-ne-foto-trajnerit-te-basketbollit-por-reagimi-i-tij-eshte-i-pamendueshem-video-30746" }