Tifozi special i Partizanit nesër në Kukës, mesazh për politikën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:09 13-04-2018 Tifozi special i Partizanit nesër në Kukës, mesazh për politikën Tifozi special i Partizanit

Ky vogëlush quhet Leonel dhe tashmë është i njohur nga të gjithë si tifozi special i Partizanit.

Vogëlushi me aftësi të kufizuara do të jetë nesër në stadium për të ndjekur ndeshjen Kukësi-Partizani si mbështetës i demave të kuq por ka edhe një mesazh për politikën.

Ai kërkon lirimin e 11 protestuesve kuksianë që mbahen në burg prej 14 ditësh për protestën e Rrugës së Kombit.

Kjo është parrulla që vogëlushi do shpalosë nesër bashkë me të atin në stadium.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë na humbi dje! Monika Kryemadhi sy më sy me Edi Ramën, kryeministri e shikon vëngër...
»
Article Logic
Execution time: 0.011157989501953
array(1) { ["section"]=> string(70) "tifozi-special-i-partizanit-neser-ne-kukes-mesazh-per-politiken-116777" }