Tifozi turk tenton të fusë një arkë me birra në stadium (Video)

Publikuar tek: sport, më 20:08 16-02-2015 Tifozi turk tenton të fusë një arkë me birra në stadium (Video)

Një tifoz turk është kapur nga roja i sugurisë gjatë përpjekjes për të futur në stadium rreth 30 shishe birre, të gjitha të fshehura në xhup dhe pantallona.

Video:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020442008972168
array(1) { ["section"]=> string(66) "tifozi-turk-tenton-te-fuse-nje-arke-me-birra-ne-stadium-video-3561" }