Tifozja Irid Oxa nuk duron më: A s’ju vjen turp juve…shifeni pak veten tuaj në pasqyrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:13 28-07-2016 Tifozja Irid Oxa nuk duron më: A s’ju vjen turp juve…shifeni pak veten tuaj në pasqyrë

Irid Oxa ka shpërthyer përmes një statusi në Instgram në lidhje me komentet e bëra ditët e fundit në media për lidhjen e saj.

Ajo shprehet tejet e revoltuar nga komentet negative që ka marrë për lidhjen e saj me futbollistin.

Oxa shkruan se nuk dëshiron të komentohet më për lidhjen e saj dhe se nuk qëndron me të dashurin futbollist për shkak të lekëve të tij, por për respektin me të cilin ai i ka fituar zemrën. Gjithashtu ajo thekson se është turp që patriotët e saj që janë vëllezër të një gjaku të sillen në këtë mënyrë. 

ingridddddd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023507118225098
array(1) { ["section"]=> string(91) "tifozja-irid-oxa-nuk-duron-me-a-s-ju-vjen-turp-juve-shifeni-pak-veten-tuaj-ne-pasqyre-48033" }