Tifozja super seksi e Kosovës i lë të gjithë me “gojë hapur” në stadium (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:34 06-10-2017 Tifozja super seksi e Kosovës i lë të gjithë me “gojë hapur” në stadium (FOTO)

Kombëtarja shqiptare shquhet për tifozet seksi, por duket se edhe përfaqësuesja e Kosovës nuk mbetet pas në këtë aspekt.

Kosova ka pasur një tifoze “speciale” sot në stadium dhe ajo është Arbnora Ademaj.

Bukuroshja simpatike është një tifoze e zjarrtë futbolli dhe sot ka preferuar të ndjekë nga afër ndeshjen e Kosovës me Ukrainën në “Loro Boriçi”.

Fotot e ish-mis Kosovës kanë tërhequr vëmendjen jo vetëm të tifozëve në stadium por edhe të ndjekëseve në rrjetet sociale.

Më poshtë fotot:

22279430_245799085947830_6249552120245798093_n.jpg

22196034_245799092614496_1311415807616905120_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083150863647461
array(1) { ["section"]=> string(80) "tifozja-super-seksi-e-kosoves-i-le-te-gjithe-me-goje-hapur-ne-stadium-foto-94998" }