Tirana bën bashkë Gruevskin, Vuçiçin dhe Ramën

Publikuar tek: politike, më 10:26 27-05-2015 Tirana bën bashkë Gruevskin, Vuçiçin dhe Ramën

Tirana do të mbledhë sot bashkë liderët e rajonit Kryeministrin e Maqedonisë Nikolla Gruevskin, kryeministrin e Serbisë Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrin tonë Edi Rama.

Ata do të marrin pjesë  në Forumin e Ekonomik të  Vjenës , që do të mbahet më datat 27-28 në Tiranë.

Kryesministri i Maqedonisë pritet të mbërrijë rreth orës 17:00 në Tiranë, ku do të takohet me zyrtarët e lartë të shtetit, ndërsa Vuçiç pritet të mbërrijë në orën 11:00.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091700553894043
array(1) { ["section"]=> string(51) "tirana-ben-bashke-gruevskin-vucicin-dhe-ramen-12052" }