Tirana dhe Durrësi do zbukurohen për festa, Rama: Të rikthehet jeta

Publikuar tek: politike, më 07:25 03-12-2019 Tirana dhe Durrësi do zbukurohen për festa, Rama: Të rikthehet jeta Edi Rama

Kryeministri Edi Rama në mbledhjen e qeverisë për situatën post tërmetit, kërkoi që Tirana dhe Durrësi të zbukurohen për festat e fundvitit.

Ai u shpreh se që këto qytete, të prekura rëndë nga tërmeti, të rikthehet jeta.

Edi Rama: “Tirana dhe Durrësi duhet të zbukurohen për festat e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri. Duhet të rikthehet jeta. Të zbukurohen njësoj si qytetet e tjera.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039592981338501
array(1) { ["section"]=> string(72) "tirana-dhe-durresi-do-zbukurohen-per-festa-rama-te-rikthehet-jeta-188194" }