Tirana dy ditë pa drita, OSHEE publikon datat dhe oraret

Publikuar tek: aktualitet, më 18:48 11-07-2019 Tirana dy ditë pa drita, OSHEE publikon datat dhe oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në Tiranë njofton të gjithë abonentët se në datat 12-13 korrik, në disa zona do të ketë ndërpreje të energjisë.

Sipas njoftimi të OSHEE, do të kryhet rikonstruksioni i disa kabina e për pasojë do të stakohet energjia elektrike.

Njoftim për abonentët Tiranë 

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 12-13 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë 

12 korrik

01:00-03:00
rruga “Ali Visha”

03:00-04:00
rruga “Pjetër Budi”

04:00-05:00
Rruga “Drago Siliqi”

09:00-13:00
rruga “Nikollë Kacorri”, rruga “Aleks Buda”, rruga “Kristo Floqi”, rruga “Viktor Eftimiu”

9:30-15:00
Rruga e Dibrës, rruga “Thanas Ziko”

09:00-15:00
rruga “Sami Frashëri” pranë Bulv. Gjergj Fishta, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Vëllezerit Manasterli”, rruga “Naim Frashëri”

09:00-16:00
rruga “Myslym Keta”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”

13 korrik

09:00-16:00
rruga “Jorgo Plaku” pranë rrugës “5 Maji”, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Shyqyri Peza"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00699782371521
array(1) { ["section"]=> string(62) "tirana-dy-dite-pa-drita-oshee-publikon-datat-dhe-oraret-171895" }