Tirana dy ditë pa drita, OSHEE publikon DATAT dhe ORARET

Publikuar tek: aktualitet, më 19:12 21-07-2019 Tirana dy ditë pa drita, OSHEE publikon DATAT dhe ORARET

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar abonentët e Tiranës për disa reduktime të energjisë elektrike gjatë datës 22-23 korrik.

Sipas OSHEE, për shkak të punimeve për rikonstruksionin e disa kabinave, energjia elektrike do të kufizohet me orare të pjesshme në disa zona të Tiranës.

Njoftim për abonentët Tiranë

Në vijim të investimit për Rikonstruksionin e Kabinave ku po instalohet rrjeti i ri 20 kV,në disa zona të Tiranës do të stakohet energjia  gjatë datave 22-23 korrik në këto zona

22 KORRIK

09:00-12:00

rruga “Oksana Budina”, rruga “Tasim Shehu”, rruga “Fitnete Rexha”, rruga “Tasim Shehu”, rruga “Xhafer Zelka”, rruga “Nikolla Lena”, rruga “Myslym Shyri”

11:00-13:00

rruga “Rrexhep Tarja”

09:00-15:00

zona Fushë Mëzez, zona “Misto Mame”

23 KORRIK

08:30-16:00

rruga “Gjin Bue Shpata”, pranë Stadiumit “Selman Stërmasi”

09:00-15:00

rruga “Loni Ligori” pranë rrugës “Teodor Keko”, rruga “Joklin Persi”, pranë rrugës “Teodor Keko”, rruga “Nikolla Tupe”, rruga “Vaso Pasha”, rruga “Ismail Qemali”, rruga “Brigada VIII”

09:30-15:00

rruga e Durrësit, rruga “Mine Peza”, rruga “Haxhi Hysen Dalliu”

09:00-16:00

rruga “Fiqiri Basha” pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Riza Cuka”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02613377571106
array(1) { ["section"]=> string(62) "tirana-dy-dite-pa-drita-oshee-publikon-datat-dhe-oraret-172891" }