Tirana Expo Centre sjell Panairi Ndërkombëtar "Medical EXPO".

Publikuar tek: aktualitet, më 13:14 19-03-2015 Tirana Expo Centre sjell Panairi Ndërkombëtar

Tirana  Expo Centre, në bashkëpunim me Qendrën Kombëtare të Panaireve organizon Panairin Ndërkombëtar "Medical EXPO". Ceremonia zyrtare zhvillohet ditën e enjte më 19 Mars 2015, ora 19:00 në ambientet e Tirana Expo Centre.

Në ceremoninë përuruese, përveç subjekteve pjesëmarrëse kombëtare e ndërkombëtare, janë ftuar edhe personalitete zyrtare dhe përfaqësues të biznesit.

Menaxherja Denada Daja fton të gjithë të interesuarit të bëhen pjesë e zhvillimeve të panairit nga datat 19-21 mars 2015.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlorë, identifikohet trupi i pajetë në kabinën elektrike
Vidhen rreth 600 metra kabëll, autostrada Tiranë-Durrës pa ndriçim »
Article Logic
Execution time: 0.011589050292969
array(1) { ["section"]=> string(63) "tirana-expo-centre-sjell-panairi-nderkombetar-medical-expo-6337" }