Tirana merr vendim për trajnerin, zbulohet e ardhmja e Memës

Publikuar tek: sport, më 22:48 13-06-2019 Tirana merr vendim për trajnerin, zbulohet e ardhmja e Memës

Ardian Mema do të jetë trajneri i Tiranës edhe për sezonin tjetër. 

Tashmë është bërë zyrtare edhe nga klubi në faqen zyrtare. Tirana njofton se Mema ka rinovuar kontratën për një sezon me opsion edhe për një tjetër. Pas fotove me presidentin Halili vjen edhe konfirmimi zyrtar.

'Ardian Mema rikonfirmohet ne krye te skuadres. Nje vit kontrate me opsionin per te vijuar serish ne drejtimin bardheblu.
Klubi ka nisur punen per te bere gati skuadren e sezonit te ri dhe i pari eshte rikonfirmuar trajneri.
Mema prej muajit Tetor ka marre drejtimin e Tiranes dhe tani e nis nga e para serish me skuadren e sezonit 2019-2020', thuhet në njoftimin e ekipit të Tiranës.

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070450305938721
array(1) { ["section"]=> string(66) "tirana-merr-vendim-per-trajnerin-zbulohet-e-ardhmja-e-memes-168156" }