Tirana nën atmosferën e festave, me ndezjen e fishekzjarrëve i thamë "lamtumirë" 2016-ës (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 01:09 01-01-2017 Tirana nën atmosferën e festave, me ndezjen e fishekzjarrëve i thamë

Mbyllja e vitit 2016-s u kulmua me ndezjen e fishekzjarrëve.

Atmosfera e festave dhe koncerti me të ftuar special mblodhi me qindra qytetarë në sheshin “Nënë Tereza”.

Në këtë video shfaqet momenti i mrekullueshëm kur ora 00:00 solli dhe fillimin e një viti tjetër.


Tirana 2017-të, Sheshi "Nënë Tereza" by newsbomb-al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Koncerti madhështor në sheshin "Nënë Tereza", qytetarët pritën 2017-tën (FOTOT)
Lind bebja e parë i seksit mashkull vetëm 15 sekonda pas ndërrimit të viteve (FOTOT EKSKLUZIVE) »
Article Logic
Execution time: 0.022088050842285
array(1) { ["section"]=> string(97) "tirana-nen-atmosferen-e-festave-me-ndezjen-e-fishekzjarreve-i-thame-lamtumire-2016-es-video-64342" }