Tirana pasnesër pjesërisht pa drita, OSHEE publikon RRUGËT dhe ORARET

Publikuar tek: aktualitet, më 17:56 09-05-2019 Tirana pasnesër pjesërisht pa drita, OSHEE publikon RRUGËT dhe ORARET

Në datën 11 disa zona të Tiranës do të mbeten pa drita për disa orë për shkak të punimeve të parashikuara në disa kabina.

Sipas njoftimit të OSHEE, pasnesër do të kryhen punime për rikonstruksionin e tre kabinave në kryeqytet dhe disa rrugë nuk do të kenë energji elektrike në orare të ndryshme.

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakim i datës 11 maj 

Për shkak të remontit të parashikuar në disa kabina, në datën 11 maj gjatë intervalit kohor 01:00-06:00 do të punohet në 3 kabina në kryeqytet

Pa energji do të mbeten këto rrugë 

rruga “Kongresi i Manastirit”, rruga “Kujtim Laro”, rruga “Ymer Ndregjoni” pjesërisht 

09:00-16:00 
Pa energji: rruga Fitnete Rexha pjeserisht, rruga Halit Bega pjeserisht

ora 9:30-15:00 
rruga "Mine Peza" pjeserisht, rruga "5 Maji", rruga "Ferit Xhajko" pjeserisht

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056183099746704
array(1) { ["section"]=> string(75) "tirana-pasneser-pjeserisht-pa-drita-oshee-publikon-rruget-dhe-oraret-163620" }