Tirana për të bërë historinë, ja si rreshtohen bardheblutë ndaj Young Boys (FORMACIONET)

Publikuar tek: sport, më 18:07 01-10-2020 Tirana për të bërë historinë, ja si rreshtohen bardheblutë ndaj Young Boys (FORMACIONET)

Tirana do të zbresi në orën 20:30 në fushë për t’u përballur me Young Boys, sfida e vlefshme për turin e “Play Off” të Europa League.

Mjafton një rezultat pozitiv për të plotësuar ëndrrën e madhe që është kalimi në grupet e Europa League dhe bardheblutë luajnë të gjitha shanset ndaj një skuadre të vështirë në letër.

Pak minuta më parë janë publike edhe formacionet zyrtare me trajnerin Egbo që ka zgjedhur 11-shen që do të zbresi në fushë.

9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010838985443115
array(1) { ["section"]=> string(92) "tirana-per-te-bere-historine-ja-si-rreshtohen-bardheblute-ndaj-young-boys-formacionet-222364" }