Tirana pret në 27 maj Asamblenë Parlamentare të NATO-s

Publikuar tek: politike, më 16:04 03-04-2016 Tirana pret në 27 maj Asamblenë Parlamentare të NATO-s

Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko informoi të dielën se në Tiranë do të mblidhet në fund të muajit maj të këtij viti, Asambleja Parlamentare e NATO-s.

Përmes një njoftimi në rrjetin social “facebook”, Majko shkruan se takimi do të zhvillohet në vendin tonë në datën 27 maj.

“Në Asamblenë Kombëtare të Francës. Vendin e fjalës dhe revolucionit evropian. Tanimë është zyrtare,Tirana pret në 27 maj Asamblenë Parlamentare të NATO-s”, citohet Majko në “facebook”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088958740234375
array(1) { ["section"]=> string(60) "tirana-pret-ne-27-maj-asamblene-parlamentare-te-nato-s-36738" }