Tirana publikon këngën e 100-vjetorit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 11:52 29-07-2020 Tirana publikon këngën e 100-vjetorit

Tirana është kampione e Kategorisë Superiore për këtë sezon. Bardheblutë e kanë fituar matematikisht titullin kampion dhe nesër do ta festojnë edhe zyrtarisht në ndeshjen e fundit ndaj Bylisit.

Klubi bardheblu sot ka publikuar edhe këngën festive për 100-vjetor që këndohet nga Ronela Hajati dhe DJ Sardi “bardh’e blu”.

Një këngë që iu ka pëlqyer shumë edhe disa prej lojtarëve të Tiranës në Basketboll.

Lexo në: Tirana publikon këngën e 100-vjetorit, lojtari bardheblu e feston nga shtëpia me vajzën e tij

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01230001449585
array(1) { ["section"]=> string(44) "tirana-publikon-kengen-e-100-vjetorit-215360" }