Tirana të enjten një miqësore me Bylis, përpara nisjes në Maqedoni

Publikuar tek: sport, më 14:47 07-07-2015 Tirana të enjten një miqësore me Bylis, përpara nisjes në Maqedoni Ekipi i Tiranes gjate stervitjes te \"Skender Halili\"

Ekipi i Tiranës është akoma duke zhvilluar blerjet për merkatën e sezonit të ri. Por trajneri Shkëlqim Muça ka vendosur që të luajë një miqësore, përpara se ekipi të niset drejt Maqedonisë për fazën e përgatitjes. 

Kështu është paracaktuar që të enjten pasdite, në kompleksin “Skënder Halili” në orën 18.00, ekipi i Tiranës të luajë një ndeshje miqësore me Bylisin, ekip që në këtë sezon do të vijë në kategorinë superior.

Skuadra nuk është kompletuar, por për trajnerin Muça kjo është një provë e parë për të verejtur se çfare i nevojitet ekipit. Tirana ka afruar zyrtarisht pesë futbollistë cilësore dhe priten të tjera blerje me fokus në sulm. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089211463928223
array(1) { ["section"]=> string(71) "tirana-te-enjten-nje-miqesore-me-bylis-perpara-nisjes-ne-maqedoni-15537" }