Tirana, vendi ku mund të gjesh gjithçka, përfshirë dhe një gomar me samar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:28 15-06-2015 Tirana, vendi ku mund të gjesh gjithçka, përfshirë dhe një gomar me samar

Kjo është një foto e shkrepur në Tiranë, në kryeqytetin ku mund të gjesh gjithçka, përfshirë edhe një gomar me samar, lidhur me litarë në karrocerinë e një makine.

Gomari ka përballë posterat elektoralë që i tregojnë "drejtimin e duhur” dhe mesa duket...ai e ka gjetur të duhurin gjersa ka ndaluar përpara semaforit të kuq.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034578800201416
array(1) { ["section"]=> string(77) "tirana-vendi-ku-mund-te-gjesh-gjithcka-perfshire-dhe-nje-gomar-me-samar-13669" }