Tiranë, 47-vjeçarja mbytet në fuçinë me ujë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:07 18-06-2017 Tiranë, 47-vjeçarja mbytet në fuçinë me ujë

Një 47-vjeçare ka humbur jetën në një mënyrë mjaft të çuditshme. Sipas policisë, shtetasja M.K, 47 vjeçe është mbytur në një fuçi të mbushur me ujë.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur një ditë më parë në  fshatin Marqinet të Tiranës.

Në banesën e viktimës ka shkuar policia, e cila nisi hetimet për zbardhjen e rrethanave të vdekjes së shtetases M.K. Paraprakisht ngjarja është regjistruar si aksidentale. Materialet u referuan në Prokurorinë e Tiranës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëvizja e Haki Çakos: Zbardhet përmbajtja e telegramit dërguar kryepolicëve vendorë dhe qëndrorë
Aksidentohet familja shqiptare në Itali, në gjendje kritike dy fëmijët »
Article Logic
Execution time: 0.01112699508667
array(1) { ["section"]=> string(48) "tirane-47-vjecarja-mbytet-ne-fucine-me-uje-82953" }