Tiranë, aksident te rrethrotullimi i Saukut

Publikuar tek: aktualitet, më 16:47 21-04-2015 Tiranë, aksident te rrethrotullimi i Saukut

Një aksident automobilistik ka ndohur pak minuta më parë te rrethrotullimi i Saukut në Tiranë. Nga aksidenti nuk ka patur të lënduar.

Nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti ku një automjetmjet është goditur në pjesën e pasme të tij. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur procedurat për zbardhjen e rrethanave. Nga përplasja ka patur vetëm dëmtime të lehta të drejtuesve të automjeteve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fatos Klosi dhe Sabit Brokaj në listat e veteranëve të UÇK-së
Byroja e Hetimit, ambasada e SHBA: Mbështesim krijimin e një organi ligjzbatues »
Article Logic
Execution time: 0.01158595085144
array(1) { ["section"]=> string(47) "tirane-aksident-te-rrethrotullimi-i-saukut-9351" }