Tiranë, arrestohen dy persona të shpallur në kërkim për plagosje

Publikuar tek: aktualitet, më 14:45 03-06-2015 Tiranë, arrestohen dy persona të shpallur në kërkim për plagosje

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë. Të arrestuarit janë Roland dhe Besnik Karxha.

Roland Karaxha ishte dënuar me 3 vjet e 6 muaj burg ndërsa 48 vjeçari Besnik Karaxha ishte dënuar me 5 vjet burg për veprën penale “plagosje e rëndë me dashje”, dhe ishin shpallur në kërkim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Asgjesohen 605 bimë Canabis-sattiva të mbjella në 7 parcela në fshatrat e Vlorës
Përplaset një furgon me një kamion, 1 i vdekur, 6 të plagosur në Tepelenë »
Article Logic
Execution time: 0.012764930725098
array(1) { ["section"]=> string(69) "tirane-arrestohen-dy-persona-te-shpallur-ne-kerkim-per-plagosje-12598" }