Tiranë, arrestohen dy të rinj, u kapën me 7 gramë kokainë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:03 30-03-2015 Tiranë, arrestohen dy të rinj, u kapën me 7 gramë kokainë

Policia e Tiranës ka arrestuar dy të rinj pasi gjatë kontrollit në mjetin tip Fiat, i’u gjetën 2.4 gramë kokainë të ndara në tre qese të vogla. Të arrestuar janë Redjan Luri 29 vjeç dhe Olsjanë Nazari 25 vjeç, të dy banues në Tiranë.

Të rinjtë gjithashtu kanë kundërshtuar punonjësit e policisë gjatë kontrollit të makinës tip Fiat me targa AA 858 DX. Gjatë kontrollit në banesën e tyre i’u gjet edhe një qese plasmasi me kokainë me peshën 4.6 gramë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PD propozon Strazimirin për anëtar në vendin vakant të Këshillit të Mandateve
Grabiten 2 milionë lekë në Bashkinë e Beratit, ndiqet penalisht punonjësi, në kërkim autori »
Article Logic
Execution time: 0.013214111328125
array(1) { ["section"]=> string(60) "tirane-arrestohen-dy-te-rinj-u-kapen-me-7-grame-kokaine-7345" }