Tiranë, arrestohet doganieri dhe një tregëtare për korrupsion dhe kontrabandë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:28 26-04-2015 Tiranë, arrestohet doganieri dhe një tregëtare për korrupsion dhe kontrabandë Foto ilustruese

Është arrestuar nga Krimi Ekonomik në Tiranë doganieri Endri Dafa dhe tregëtarja Bejaze Llapushi të akuzuar pwr korrupsion pasiv dhe kontrabandë.

Tregëtarja Akuzohet për kontrabandë ndërsa 30 vjeçari Dafa, përgjegjës turni në doganën e Rinasit akuzohet për korrupsion pasiv pasi bashkëpunonte me tregëtaren Bejaze Llapushi duke kryer kontrabandë mallrash konfeksione dhe flori.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në pranga 7 persona, mes tyre 70 vjeçari që i jepte motorçikletës i dehur
Klosi-Mustafës: Për luftën nuk kanë gojë të flasin ata që u përpoqën të fshihen në skuta »
Article Logic
Execution time: 0.012428998947144
array(1) { ["section"]=> string(81) "tirane-arrestohet-doganieri-dhe-nje-tregetare-per-korrupsion-dhe-kontrabande-9719" }