Tiranë, banesa përfshihet nga flakët, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

Publikuar tek: aktualitet, më 11:33 16-04-2015 Tiranë, banesa përfshihet nga flakët, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme Foto ilustruese

Një banesë është përfshirë nga flakët pranë “Sanatoriumit” në Tiranë. Banesa në pronësi të shtetasit Naim Koboçi është djegur plotësisht si pasojë e zjarrit.

Forcat e policisë dhe zjarrfikëses kanë shkuar në vendngjarje dhe po punohet për izolimin dhe shuarjen e flakëve. Ende nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar zjarrin por dyshohet se është vendosur qëllimisht. Deri tani nuk raportohen dëme në njerëz por vetëm dëme të shumta materiale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 16 vjet nga eksodi i shqiptarëve dhe rënia hero e Shkëlzen Haradinajt
Kryeprokurori Llalla: Prokuroria do hetojë të gjithë kandidatët ku ka dyshime »
Article Logic
Execution time: 0.012921094894409
array(1) { ["section"]=> string(73) "tirane-banesa-perfshihet-nga-flaket-dyshohet-zjarrvenie-e-qellimshme-8871" }