Tiranë, gjendet një granatë, rrethohet zona

Publikuar tek: aktualitet, më 15:01 01-03-2015 Tiranë, gjendet një granatë, rrethohet zona

Një granatë dore është gjetur e hedhur në një kontenier në zonën e Porcelanit në Titranë. Granata është vënë re nga një qytetar i cili ka njoftuar forcat e policisë.

Mësohet forca të shumta policore të cilat kanë mbërritur ne vendngjarje kanë bërë evakuuimin e zonës përreth nga banorët. Në vendngjarje ndodhen edhe forcat xheniere të cilat po kryejnë ekzaminimin e granatës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Paloka: Policia vepron si bandë me urdhër nga Rama. Reagon MB
Ekspozita e Avni Delvinës dhe Niko Dhales, Berisha: Rama xheloz. Citon edhe Nanon »
Article Logic
Execution time: 0.012982845306396
array(1) { ["section"]=> string(46) "tirane-gjendet-nje-granate-rrethohet-zona-4695" }