Tiranë, gjendet një trup i pajetë në Liqenin Artificial

Publikuar tek: aktualitet, më 14:59 13-03-2015 Tiranë, gjendet një trup i pajetë në Liqenin Artificial Foto ilustruese

Një trup i pajetë është gjetur sot në liqenin artificial në Tiranë. Trupi i pajetë, i seksit mashkull është vënë re në sipërfaqen e liqenit nga kalimtarët e rastit të cilët kanë njoftuar menjëherë policinë. 

Trupi i pajetë i gjetur në Liqenin Artificial në Tiranë, është nxjerrë nga pëlumbarët e Forcave RENEA dhe është identifikuar si shtetasi  Elvis Saraçi, 32 vjeç nga qyteti i Elbasanit, me aftësi të kufizuara. Trupi i pajetë i 32 vjeçarit është dërguar në morgun e Tiranës ku do të kryeht autopsia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tirana pjesë e planit të Erdogan për rilindjen e civilizimit islam
Avokati i Popullit vlerësohet me certifikatën “A”, i jep të drejtën e ndërhyrjen në KDNJ »
Article Logic
Execution time: 0.013109922409058
array(1) { ["section"]=> string(59) "tirane-gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-liqenin-artificial-5797" }