TIRANË: Goditet me thikë një 21-VJEÇAR, arrestohet autori (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:19 14-03-2018 TIRANË: Goditet me thikë një 21-VJEÇAR, arrestohet autori (EMRI) Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në qytetin e Tiranës. 

21-vjeçari E.Z është goditur me thikë, nga shtetasi Ergys Metani 25-vjeç.

Mësohet se 21-vjeçari është dërguar menjëherë në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve, ndërsa për gjendjen e tij shëndetësore ende nuk ka informacione.

Autori i plagosjes Ergys Metani është arrestuar nga policia, dhe gjatë arrestimit në banesën e tij, i është gjetur dhe një sasi kanabisi.

Arsyet e konfliktit ende nuk bëhen të ditura nga policia, ndërkohë po punohet për zbardhjen e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia parandalon VRASJEN në Mirditë, arrestohet 29-vjeçari (EMRI- DETAJE)
Rinas; Dogana BLLOKON 150 steka cigare kontrabandë, ndalohet kinezi (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010662078857422
array(1) { ["section"]=> string(67) "tirane-goditet-me-thike-nje-21-vjecar-arrestohet-autori-emri-113214" }