Tiranë, grabitet marketi nga tre persona të maskuar

Publikuar tek: aktualitet, më 20:15 03-03-2015 Tiranë, grabitet marketi nga tre persona të maskuar

Tre persona të maskuar kanë grabitur xhiron ditore në një market në Lankas të Tiranës. Personat të cilët më pas janë larguar me këmbë në drejtim të Bërxullit, mendohet se kanë qenë të armatosur në momentin e grabitjes.

Komisariati nr.5 i Tiranës është angazhuar në kërkimin dhe arrestimin e autorëve. Grabitësit dyshohet se kanë marrë edhe disa koli me cigare. Nuk ka raportime për njerëz të lënduar nga grabitja. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tiranë, zgjerimi i Unazës së Madhe, IKMT nis shembjen e ndërtimeve
IKMT aksion në Korçë për të shembur 19 objekte, banorët s'janë larguar ende nga shtëpitë »
Article Logic
Execution time: 0.0088150501251221
array(1) { ["section"]=> string(55) "tirane-grabitet-marketi-nga-tre-persona-te-maskuar-4909" }