Tiranë: Grabitet nën kërcënimin e thikës karburanti, merret…

Publikuar tek: kulture-art, më 15:41 09-02-2018 Tiranë: Grabitet nën kërcënimin e thikës karburanti, merret…

Një person i maskuar dhe nën kërcënimin e thikës ka grabitur një karburant në Tiranë. 

Grabitja ka ndodhur në Bathore, dhe person i maskuar ka mundur të marrë gjithë xhiron ditore. Fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia nuk ka mundur të arrestojë në kohë grabitësin, por ndërkohë është duke punuar për identifikimin dhe arrestimin e tij

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019937992095947
array(1) { ["section"]=> string(64) "tirane-grabitet-nen-kercenimin-e-thikes-karburanti-merret-109731" }