Tiranë, gruaja kërcënon se do hidhet nga kati i 8 i pallatit

Publikuar tek: aktualitet, më 22:53 03-05-2017 Tiranë, gruaja kërcënon se do hidhet nga kati i 8 i pallatit

Një grua kërcënon t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i tetë i një pallati në Tiranë.

Gruaja e paidentifikuar është ngjitur në katin e tetë të pallatit në zonën e "Unazës së Re" dhe kërcënon se do hidhet.

Momentalisht nuk dihet identiteti i gruas dhe janë të paqarta shkaqet që e kanë çuar drejt veprimit ekstrem. Forca të shumta policie dhe zjarrfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe po negociojnë me të.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E mbani mend sheshin Skënderbej? Ja si duket tani... (Foto)
Gjendet i vdekur brenda lokalit të tij 50 vjeçari nga Vlora »
Article Logic
Execution time: 0.010216951370239
array(1) { ["section"]=> string(65) "tirane-gruaja-kercenon-se-do-hidhet-nga-kati-i-8-i-pallatit-77387" }