Tiranë/ Ja një mënyrë origjinale për të zënë parkingjet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:29 17-03-2015 Tiranë/ Ja një mënyrë origjinale për të zënë parkingjet mënyra se si zihen vendet e parkimeve në Tiranë

Ky është “trendy” më i ri i zënies së vendeve të parkimeve në Tiranë. Le ta themi: Duket mjaft origjinale si gjetje!

Disa bidona uji që vendoseni njëri-pas tjetrit gati për të “luftuar” me drejtuesin e ndonjë mjeti që ka ndërmend të parkojë aty.

Ne shpresojmë që, së paku, ai uji në bidona të jetë ujë i pishëm, se si shqiptarë që jemi nxehemi shpejt dhe në të tilla raste duhet pirë vërtet pak ujë për t’u “ftohur” përpara se të parkosh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026162147521973
array(1) { ["section"]=> string(59) "tirane-ja-nje-menyre-origjinale-per-te-zene-parkingjet-6162" }