Tiranë, dy të rinj godasin efektivin e policisë pasi u vendosi gjobë, shoqërohen në komisariat

Publikuar tek: aktualitet, më 20:41 13-05-2015 Tiranë, dy të rinj godasin efektivin e policisë pasi u vendosi gjobë, shoqërohen në komisariat Foto ilustruese

Dy perosona janë shoqëruar në komisariatin nr.2 të Tiranës pasi kanë kundërshtuar dhe me pas kanë qëlluar efektivin e policisë, i cili i ndaloi pasi po udhëtonin në kundërshtim me rregullat e qarkullimit.

Fatjon G. dhe Jurgen M. të cilët po udhëtonin me automjetin tip “Audi” me tagra AA 831 HN te zona e “Komunës së Parisit”, kanë qëlluar efektivin e policisë dhe i kanë grisur bllokun e gjobave pasi ky i fundit i ka ka vendosur ti heqë patentën njërit prej tyre dhe ka tentuar të vendosë gjobë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen dy persona të armatosur në një lokal në Kamëz
Pasagjer në ‘’Porsche’’-in ku u gjet një shotgan, shoqërohet në polici Gjergj Cukali »
Article Logic
Execution time: 0.013191938400269
array(1) { ["section"]=> string(81) "tirane-kundershtojne-dhe-godasin-efektivin-e-policise-arrestohen-dy-persona-11096" }